Слухати

У центрі Києва пройшов мітинг за традиційні цінності (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У центрі Києва пройшов мітинг за традиційні цінності (ФОТО)

01 квітня 2018 - 17:50
Причиною акції стало видалення петиції про заборони пропаганду гомосексуалізму, розміщеної на сайті Кабміну

Учасники недільного мітингу під Адміністрацією президента тримали плакати з написами «Не учите наших детей вашим извращениям», «ЛГБТ – мерзость перед Богом», «Если дядя с дядей спит – заболеет он на СПИД», «НІ гомодиктатурі», «Тато, мама і я – щаслива сім’я».

Як пояснили організатори, приводом для мітингу стало те, що з сайту Кабміну видалили петицію про заборони пропаганду гомосексуалізму. Сталося це 28 березня. Пізніше петицію на сайт повернули, станом на 1 квітня вона набрала 26 з половиною тисяч голосів.

У мітингу взяли участь представники добровольчого батальйону ОУН, Української галицької партії, партії «Свобода».

Вони виступали проти ратифікації в Україні Стамбульської конвенції. Учасники протесту вважають, що її наслідками стане легалізація одностатевих шлюбів, а дітям в школах будуть розповідати про гендерну ідентичність. На думку протестувальників, це суперечить їхнім християнським цінностям.

«Глобалісти почали вкладати гроші в українофобію та антихристиянство. Постало питання, що мають робити християни у політиці та громадському житті? Ми у своїх середовищах почали над цим працювати. Сексуальні меншини – це апріорі вигадана група, у якої забрали право на лікування та покаяння», — заявив один із учасників мітингу.

Стамбульська конвенція – це  міжнародний договір. Повна його назва — «Конвенція Ради Європи про запобігання насильству щодо жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами». Конвенцію розробили в 2011 році. Україна брала участь в розробці, до документу приєдналася, але досі не ратифікувала.

Противники ратифікації Конвенції в Україні заперечують проти поняття гендеру, що юридично закріплюється в документі. Учасники акції посилалися на деякі країни Європейського Союзу, які не впроваджували Стамбульську конвенцію, зокрема Польщу, Хорватію, Північну Ірландію, Болгарію.

Урядова уповноважена з гендерної політики Катерина Левченко у коментарі для Громадського радіо зазначила, що видалення петиції мало маніпулятивний характер.

«Я негативно поставилась до факту видалення цієї петиції. Ті, хто хотів – поставив свій підпис, так ми могли бачити, яка думка є в суспільстві. Реагувати має потім Адміністрація президента, сам Президент, Верховна Рада. У нас свобода слова, і той факт, що цю петицію видалили, лише привернув до неї увагу. З моєї точки зору, це був дуже маніпулятивний крок. Ця петиція не набирала необхідної кількості голосів» — пояснила Катерина Левченко.

Вона зазначила, що представники груп із захисту прав ЛГБТ також були проти видалення петиції.

«Сьогодні це – підігрів уваги, створення можливості для маніпулювання на цій темі у ситуації, коли у нас почастішали праворадикальні дії», — пояснила Катерина Левченко.

Організатори мітингу «За сімейні цінності» анонсували наступну акцію у середу 4 квітня, а також планують протестувати проти проведення КиївПрайду у червні цього року.

Читайте також: В Ужгороді пройшли дві акції: «За європейський Ужгород» та «За традиційні сімейні цінності»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+