Слухати

Вбивство Вороненкова: Генпрокуратура не показала жодних доказів щодо замовників, — журналістка

10 жовтня 2017 - 09:43
Facebook Twitter Google+
9 жовтня Генпрокуратура повідомила про результати розслідування щодо вбивства екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова. Спілкуємось з журнлісткою, яка паралельно проводила розслідування

alona_lunkova_0.jpg

Олена Лунькова // Громадське радіо
Олена Лунькова
Громадське радіо

Генеральна прокуратура завершила розслідування кримінальної справи про вбивство колишнього депутата Державної Думи Росії Дениса Вороненкова, яке здійснили в центрі Києва, в березні цього року. Результати розслідування коментує журналістка-розслідувачка телеканалу «СТБ» Олена Лунькова, яка також займалась розслідуванням цієї справи, паралельно з роботою Генпрокуратури. 

«На лавці найнижчих виконавців я можу погодитись, всі ті люди, які були названі, так само були згадані в моєму матеріалі. Я погоджуюсь, що саме ці люди це робили. А от щодо замовників – нам не показали жодних доказів, на словах лише сказали, що це Тюрін, колишній цивільний чоловік Максакової (вдова Дениса Вороненкова – ред.), і оцю таку любовну версію пов’язали з політичною. Начебто, ФСБ було вигідно прибрати Вороненкова як дуже цінного свідка у справах Януковича і Майдану, і також була новина, що третя справа є щодо окупації Криму, де Вороненков теж був свідком. Як сказав Юрій Луценко, через те, що він був депутатом Держдуми, то мав доступ до такої інформації, яка була дуже цінна для слідства. Але що це за справа, хто там керівники – невідомо», – сказала Олена Лунькова.  

Повну версію розмови слухайте у доданому звуковому файлі. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.